Nowe zalecenia dotyczące nabożeństw – prosimy, pozostańcie jeszcze w najbliższą niedzielę w domu i obejrzyjcie nasze premierowe transmisje o godzinie 10.00 i 11.00.

Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów, w trakcie odprawiania nabożeństwa, w kościele (…) może znajdować się 1 uczestnik na 15 m2 powierzchni budynku. Według tych parametrów w naszym kościele zmieściłoby się nieco ponad 40 osób, czyli co najmniej czterokrotnie mniej niż bywało to przed wybuchem epidemii. W związku z tym oraz z apelem biskupów naszego Kościoła, aby „dla dobra i zdrowia parafian, (…) wszystkie parafie wstrzymały się z otwarciem kościołów przynajmniej do niedzieli Jubilate (3 maja 2020 r.)”, prosimy, Siostry i Bracia, abyście pozostali jeszcze w domu.

Tak, jak dotychczas, na naszym kanale YouTube zostaną przeprowadzone transmisje online nabożeństwa (10.00) oraz szkółki niedzielnej (11.00):
https://www.youtube.com/channel/UCrIGAANmhycqv8UFDr-4zGA

W porze nabożeństwa nasz kościół – tak jak było dotychczas – będzie otwarty, a duchowny będzie obecny. Każdy, kto pragnie modlitwy może przyjść i spędzić kilka chwil w skupieniu. Prosimy jednak, zachowajcie ostrożność. Lepiej trochę dłużej poczekać niż ryzykować zdrowiem swoim i bliskich.