We wtorek, 19.11. w Barbarze – Strefie Kultury Wrocław odbyło się spotkanie podsumowujące drugą edycję imprezy spacerowej. Wraz z przedstawicielami instytucji partnerskich omówiono WrocWalk Marathon 2019 i określono wstępny projekt przyszłorocznego wydarzenia.

Jednym z miejsc maratonowych była nasz kościół, przez który 14 września przewinęło się prawie 400 osób! Szczególne podziękowanie należy się Uli Radziszewskiej z InfoPunktu29, która tego dnia oprowadzała po naszym kościele wszystkich zainteresowanych poznaniem ewangelicyzmu.

Podziękowanie od organizatorów w imieniu parafii odebrała Daria Stolarska.

Kolejna edycja WrocWalk Marathonu odbędzie się 19 września 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *