Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Spotkania mają charakter otwarty i niezobowiązujący. Informujemy, że w związku z obostrzeniami związanymi z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 spotkanie w listopadzie 2020 r. się nie odbędzie. Pozostajemy z nadzieją, że w kolejnym miesiącu sytuacja epidemiologiczna pozwoli na organizację spotkania i udział w nim wszystkich Państwa. Do zobaczenia!

1 komentarz

  1. Szanowni Państwo,
    Wydaje mi sie, ze sytuacja zwiazana z COVID-19 dlugo bedzie niepewna. Czy jest szansa, abyscie Panstwo organizowali takie spotkania na aplikacji TEAMS? Jest to aplikacja darmowa.

    Pozdrawiam
    R. Bundz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *