Wychodząc jednak naprzeciw dużemu zainteresowaniu udziałem w nabożeństwie wigilijnym planujemy w tym roku (24 grudnia) zorganizować dwa nabożeństwa o 15.00 i o 17.00. Z względów organizacyjnych, a przede wszystkim w związku z ograniczeniami pandemicznymi, zmuszeni jesteśmy prosić państwa o zapisy – wroclaw@luteranie.pl, 880 035 915. Zachęcamy do udziału w transmisji on-line.

Pozostałe nabożeństwa świąteczne nie wymagają zapisywania się (wszystkie będą także transmitowane on-line). Godziny nabożeństw:

25 grudnia, 1. Święto Narodzenia Pańskiego – godz. 10.00

26 grudnia, 2. Święto Narodzenia Pańskiego – TYLKO ON-LINE – godz. 10.00

27 grudnia, 1. Niedziela po Narodzeniu Pańskim – godz. 10.00

31 grudnia, Sylwester – godz. 17.00

1 stycznia, Nowy Rok – godz. 12.00

• W kancelarii parafii można się zaopatrzyć w:

– opłatki świąteczne wraz z tradycyjnymi rurkami miodowymi.

– świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

– Kalendarze Ewangelickie (34 zł) z dodatkiem „Z Biblią na co dzień” (15zł) w cenie 49 zł za komplet (można nabyć oddzielnie).

Jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości przyjścia do kancelarii, a chciałby nabyć coś w powyższej oferty, prosimy o kontakt: wroclaw@luteranie.pl, 880 035 915

• Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Spotkania mają charakter otwarty i niezobowiązujący. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi w celu zapobiegania i zwalczania zakażeń wirusem SARS-CoV-2 najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 4 stycznia 2021 r. o godzinie 19:00 w formie on-line, a link do spotkania podamy w terminie późniejszym. Tematem spotkania będzie luterańskie rozumienie urzędu duchownego i ustroju Kościoła. Serdecznie zapraszamy!
  • ostatnią Niedzielę Adwentu 20 grudnia o godzinie 15.50 w programie 3. telewizji odbędzie się transmisja nabożeństwa z kościoła św. Trójcy w Wodzisławiu Śląskim. Kazanie wygłosi ks. Daniel Ferek. Następne nabożeństwo w programie 3. telewizji nadane zostanie w niedzielę, 27 grudnia o 15.50. Będzie to nabożeństwo z kościoła Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Kazanie wygłosi ks. dr Dariusz Chwastek. Zapraszamy do uczestniczenia.