Nabożeństwo w kolejną niedzielę (06.12)o zwykłej porze – godz.10.00. Nadal obowiązują ograniczenia (1 osoba na 15 metrów kwadratowych) oraz ścisły reżim sanitarny. Zachęcamy do oglądania transmisji on-line.

• W tym roku, w związku z pandemią COVID-19 oraz zaleceniami władz naszego Kościoła nie odbędą się tygodniowe nabożeństwa adwentowe w formie stacjonarnej. Chcemy jednak zaproponować adwentowe rozważania on-line (na kanale Facebook i Youtube), które poprowadzą gościnnie świeccy teolodzy ewangeliccy. Pierwsza, premierowa transmisja już w piątek (4.12) o godzinie 17.00. Ponadto w czasie Adwentu nadal będziemy prowadzić stacjonarne godziny biblijne. Odbywają się one w każdy czwartek o godz. 17.00 w dużej sali parafialnej z zachowaniem bardzo dużych odległości i w ścisłym reżimie sanitarnym.
  • Niestety już dzisiaj musimy poinformować, że sytuacja pandemiczna zmusza nas do odwołania opłatka parafialnego oraz jasełek dla dzieci.
  • Docierają do nas sygnały o dużej liczbie osób zainteresowanych udziałem w nabożeństwie wigilijnym. Niestety w tym czasie prawie na pewno nadal będą obowiązywać ścisłe ograniczenia liczby wiernych mogących uczestniczyć w nabożeństwach. Zachęcamy do udziału w transmisji on-line. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom planujemy w tym roku zorganizować dwa nabożeństwa wigilijne o 15.00 i o 17.00. Z względów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni jednak prosić państwa o zapisy – wroclaw@luteranie.pl, 880 035 915.

Pozostałe nabożeństwa świąteczne nie wymagają zapisywania się (wszystkie będą także transmitowane on-line). Godziny nabożeństw:

25 grudnia, 1. Święto Narodzenia Pańskiego – godz. 10.00

26 grudnia, 2. Święto Narodzenia Pańskiego – TYLKO ON-LINE – godz. 10.00

27 grudnia, 1. Niedziela po Narodzeniu Pańskim – godz. 10.00

31 grudnia, Sylwester – godz. 17.00

1 stycznia, Nowy Rok – godz. 12.00

• W kancelarii parafii można się zaopatrzyć w:

– opłatki świąteczne wraz z tradycyjnymi rurkami miodowymi.

– świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

– Kalendarze Ewangelickie (34 zł) z dodatkiem „Z Biblią na co dzień” (15zł) w cenie 49 zł za komplet (można nabyć oddzielnie).

Jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości przyjścia do kancelarii, a chciałby nabyć coś w powyższej oferty, prosimy o kontakt: wroclaw@luteranie.pl, 880 035 915.