1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  2. We wtorek odbywają się lekcje religii według ustalonego planu. Przy okazji chciałbym przekazać prośbę do rodziców, którzy w czasie lekcji parkują przy kościele, aby – jeśli opuszczają samochód – zostawiali za szybą numer telefonu. Ułatwi to kontakt, parkowanie i wyjazd. Chciałbym też dodać, że szlabany z obu stron kościoła są otwierane i można za nimi parkować.
  3. W czwartek zapraszamy na godzinę biblijną o godz. 17.00.
  4. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 7 października 2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Przyczyny i początki reformacji luterańskiej”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
  5. Serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego z Oldenburga, który odbędzie się w czwartek 10 października o godz. 19.00 w naszym kościele. (W programie między innymi utwory Andrzeja Bielerzewskiego, Katarzyny Danel, Janusza Stalmierskiego). Trasa koncertowa chóru jest zatytułowana: Pokój – Pax – Frieden i obejmuje wiele znaczących miast Europy. W odbędą się dwa koncerty w Poznaniu i we Wrocławiu.
  6. Parafia św. Krzysztofa zaprasza nas na wykład Elżbiety Gajewskiej-Prorok (ASP we Wrocławiu, Muzeum Narodowe we Wrocławiu)
    „Witraże w kościele św. Krzysztofa we Wrocławiu. Historia, konserwacja, nowa aranżacja” w piątek o godzinie 18.00 do swojego kościoła przy placu św. Krzysztofa 1.
  7. Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie, poczęstunek do sali parafialnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *