1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  2. We wtorek odbywają się lekcje religii według ustalonego planu. Przy okazji chciałbym przekazać prośbę do rodziców, którzy w czasie lekcji parkują przy kościele, aby – jeśli opuszczają samochód – zostawiali za szybą numer telefonu. Ułatwi to kontakt, parkowanie i wyjazd. Chciałbym też dodać, że szlabany z obu stron kościoła są otwierane i można za nimi parkować.
  3. W czwartek zapraszamy na godzinę biblijną o godz. 17.00.
  4. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 7 października 2019 r. o godzinie 17:00 w sali parafialnej (z tyłu budynku kościoła) i będzie poświęcone tematowi: „Przyczyny i początki reformacji luterańskiej”. Spotkanie ma charakter otwarty i niezobowiązujący. Serdecznie zapraszamy!
  5. Serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Kameralnego z Oldenburga, który odbędzie się w czwartek 10 października o godz. 19.00 w naszym kościele. (W programie między innymi utwory Andrzeja Bielerzewskiego, Katarzyny Danel, Janusza Stalmierskiego). Trasa koncertowa chóru jest zatytułowana: Pokój – Pax – Frieden i obejmuje wiele znaczących miast Europy. W odbędą się dwa koncerty w Poznaniu i we Wrocławiu.
  6. Parafia św. Krzysztofa zaprasza nas na wykład Elżbiety Gajewskiej-Prorok (ASP we Wrocławiu, Muzeum Narodowe we Wrocławiu)
    „Witraże w kościele św. Krzysztofa we Wrocławiu. Historia, konserwacja, nowa aranżacja” w piątek o godzinie 18.00 do swojego kościoła przy placu św. Krzysztofa 1.
  7. Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie, poczęstunek do sali parafialnej.