1. Zapraszamy na nabożeństwo w przyszłym tygodniu o godz.10.00 ze spowiedzią i Komunią Świętą.

2. W najbliższy piątek 20 grudnia serdecznie zapraszamy na opłatek parafialny. Początek o godz. 17.00.

3. Zajęcia tygodniowe o stałych porach:

– we wtorek lekcje religii oraz nauczania konfirmacyjnego według planu.

– w czwartek o 19.00 spotkanie Ewangelickiego Duszpasterstwa Akademickiego „PRONOJA”.

4. Zapraszamy do udziału w akcji Wigilijne Dzieło Pomocy DzieciomW ramach akcji Diakonia rozprowadzi ok. 11 tys. świec, a pozyskane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom: całoroczne dożywianie w szkołach i świetlicach, pomoc edukacyjną, rehabilitację i leczenie, a także zorganizowane formy letniego wypoczynku. Zapraszamy do zaopatrzenia się w świece i wsparcia akcji.

5. W kancelarii parafialnej można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Jak co roku, specjalnie sprowadzone ze Śląska Cieszyńskiego.

6. Jest dostępny Kalendarz Ewangelicki (32 zł) wraz z dodatkiem i dodatek „Z Biblią na co dzień” (15 zł). Komplet 47 zł.

7. Po nabożeństwie zapraszamy dzieci do pozostania. Przyjście zapowiedział Mikołaj, który obiecał, że nie przyjdzie z pustymi rękami.

8. Plan nabożeństw świątecznych:

Wigilia Narodzenia Pańskiego, godz. 16.00

1. Święto Narodzenia Pańskiego, godz. 10.00,
– nabożeństwo ze spowiedzią i Komunią Świętą.

2. Święto Narodzenia Pańskiegogodz. 10.00,
– nabożeństwo Słowa Bożego,

Niedziela 29 grudnia, godz. 10.00
– nabożeństwo Słowa Bożego,

Sylwester (Stary Rok) godz. 17.00,
– nabożeństwo o charakterze dziękczynnym i pokutnym.

Nowy Rok, godz. 12.00
– nabożeństwo ze spowiedzią i Komunią Świętą.