1. Serdecznie zapraszamy na najbliższe nabożeństwa:
31 grudnia, Sylwester – godz. 17.00
1 stycznia, Nowy Rok – godz. 12.00
oraz w niedzielę:
3 stycznia – tradycyjnie, o 10.00.

2. W kancelarii parafii można się zaopatrzyć w:
– świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom
– Kalendarze Ewangelickie (34 zł) z dodatkiem „Z Biblią na co dzień” (15zł) w cenie 49 zł za komplet (można nabyć oddzielnie).

3. Spotkania dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła odbywają się zwykle w pierwsze poniedziałki miesiąca. Spotkania mają charakter otwarty i niezobowiązujący. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi w celu zapobiegania i zwalczania zakażeń wirusem SARS-CoV-2 najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 4 stycznia 2021 r. o godzinie 19:00 w formie on-line, a link do spotkania podamy w terminie późniejszym. Tematem spotkania będzie luterańskie rozumienie urzędu duchownego i ustroju Kościoła. Serdecznie zapraszamy!

4. Następne nabożeństwo w programie 3. telewizji nadane zostanie w niedzielę, 27 grudnia o 15.50. Będzie to nabożeństwo z kościoła Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Kazanie wygłosi ks. dr Dariusz Chwastek. Zapraszamy do uczestniczenia.