Jutrzejsze nabożeństwo (29.03) będzie z naszego kościoła transmitować o godz. 13.00 Telewizja Polska – kanał TVP 3, sieć ogólnopolska telewizji regionalnych. Niestety nie będzie ona osiągalna na naszych kanałach YouTube i Facebook, ponieważ nie posiadamy praw autorskich do nagrania. W zamian planujemy o godzinie 10.00 wyemitować pierwszą Szkółkę Niedzielną online. Mamy nadzieję, że się uda.

Zapraszamy więc jutro na relacje z naszej parafii: o godz. 10.00 – Szkółka Niedzielna (Youtube https://www.youtube.com/channel/UCrIGAANmhycqv8UFDr-4zGA  i Facebook), o godzinie 13.00 – nabożeństwo w TVP3.

3 komentarze

  1. przy transmisji nabożeństw proszę podawać numery pieśni, tekst jest nieczytelny. Przygotowałam sobie śpiewnik ale nie mogłam z niego skorzystać i nie tylko ja.

  2. Witam. Bardzo prosimy przy następnym nabożeństwie aby były pokazane lub powiedziane numery pieśni które będą śpiewane. Pozdrawiamy.

  3. Nawet myślałam ostatnio o Szkólce Niedzielnej; ciekawa byłam czy i jak jak się odbywa. I proszę! Jutro zobaczę:-)

Comments are closed.